Můj postup výkladu z tarotových karet

08.04.2012 08:11

Ráda bych Vám sdělila v jaké podobě vykládám tarotové karty.

Vykládám ze 4 karet. První karta je tazatel, druhá karta okolí, okolní vlivy, třetí karta problém, čtvrtá karta řešení

TAZATEL - například se ptáte na vztah, tak právě tato karta vám řekne něco více o dotyčné osobě, kterou jste třeba poznali

OKOLNÍ VLIVY - zde se dozvíte, zda vztah s touto osobou má budoucnost, co vztah s touto osobou může ovlivnit, jak to vnímá vaš okolí, apod.

PROBLÉM zde se dozvíte co se může přihodit, co můžete zažít, když budete s touto osobou, co může býti překážkou apod. v kladném i záporném smyslu

ŘEŠENÍ karta vám poradí, nasměruje co by mohlo situaci ve vztahu zlepšit, ukáže vám jaké by bylo řešení, apod.

 

KARTY ZA VÁS NEROZHODNOU! ROZHODNUTÍ JE NA VÁS! KARTY VÁM JEN PORADÍ A POMOHOU SITUACI VIDĚT Z JINÉHO POHLEDU ČI NASMĚRUJÍ JAK SE DÁ DANÁ SITUACE VYŘEŠIT, ČI ČEHO SE VYVAROVAT, ATD.!

 

Nejraději dělám výklad, když je daná osoba přítomna u výkladu, sama si karty zamíchá a myslí na daný problém, věc, situaci, kterou potřebuje objasnit či se na ní podívat z jiného úhlu, nezaujatě.  Daný dotaz vysloví nahlas. Vždy je důležité položit otázku tak, aby odpověď nebyla ano nebo ne. Karty vám totiž neodpoví ano vaše rozhodnutí je správné,  ale karty vám situaci objasní a upozorní co by se mohlo stát pokud se rozhodnete tak či onak v kladné i záporném smylu.

karty rozložím na tři hromádky, které zase spojím v jednu a pak už

 si tazatel vytáhne postupně 4 karty, které v pořadí rozložím a začínám s výkladem. Abych z karet vyčetla co nejvíce, zapaluji si vždy svíčku v barvě, která mi dodává energii a čerpám z ní sílu a cítím teplo a lépe se mohu soustředit na výklad.

Když je dotyčný u výkladu, nepotřebuji o něm vědět nic víc než jen správěn položenou otázku, se kterou chce pomoci.

Při výkladu na dálku, jde to také, ale je potřeba, abych se mohla s dotyčným tazatelem navázat, důležitý uvést nějaké údaje, aby výklad byl přesný. Já potřebuji vědět  křestní jméno dotyčné osoby, která chce udělat výklad  společně se správně položenou otázkou. Pokud se chcete zeptat na vztah s konkrétní osobou, je lepší připsat znamení zvěrokruhu či datum narození aby byl výklad širší a více informací.

 

Karty vyložím po dohodě s tazatelem, se kterým se domluvím na určitou hodinu, kdy mi e-mailem pošle jméno a v tu dobu se s dotyčným navážu na dálku a zamíchám karty a postupně vytáhnu čtyři karty. Je důležité, aby osoba, myslela a soustředila se na to,. co potřebuje vědět.  Síla navázaní se zesílí, když si takzatel také zapalí svíčku. Stačí 5 minut navázání, abych mohla začít z karet číst.

 

MÁM MALÉ DĚTI, TAKŽE NAVÁZÁNÍ S VÁMI A VÝKLAD BYCH DĚLALA POUZE VE VEČERNÍCH HODINÁCH. 

 

MĚJTE STRPENÍ, ZATÍM VYKLÁDÁM JEN S PŘÍTOMNOSTÍ DANNÉ OSOBY, Z ČASOVÝCH DŮVODŮ.

ALE NEBOJTE, ČASEM SE BUDU VĚNOVAT I VÁM A RÁDA PORADÍM A ODPOVÍM.

 

MOJE MALÉ DĚTI MĚ ZAMĚSTNÁVAJÍ VÍC NEŽ DOST.