Co je to numerologie? A co z ní vyčteme - vypočítáme?

05.05.2012 06:02

Většina z nás si řekne při slově numerologie, ta asi pracuje s číly a má pravdu. Numerologie, můžeme také nazvat Magie čísel, opravdu využívá čísla, učí nás o významu čísel. Číselná věda má svůj základ a vychází ze 22 písmen hebrejské abecedy a každé z těchto čísel má určitou číselnou hodnotu. Přičemž písmena s háčky jako je např. Š je počítáno s písmenem S, Ř s R, apod. A písmeno CH je rozděleno na písmeno C a H.

Díky datu našeho narození můžeme zjistit naše číslo narození, dozvíme se něco o svých slavých a naopak i silných stránkách.

Číslo osudu je složeno z plného jména a číslo vývoje ze jména přijatého.

Životní osudové číslo je součet celého data narození např. 8. 11. 1980 8+1+1+1+9+8+0= 28, 2+8= 10, 1+0= 1

takže pro objasněné pokud vyjde čílo větší než 9, musíme dvojciferné číslo sečíst dokud nedostaneme jedno číslo. Moje životní číslo je číslo 1.

Numerologie je stará více než 3000 let.

Vlastnost je ideou čísla.Výrazem této jeho vlastnosti je vibrační vliv čísla.

Jak vypočteme takové číslo naši právě probíhající vibrace? Tomuto je opravdu věnovat více času a pochopit jak se vlastně počítá, co je jeho podstatou. Díky tomu zjistíme v jakém roce se osobní číselná právě nachází. Pod jakým číselným vibračním číslem se daná osoba bude nacházet.

Zdá se to těžké, ale je to jen počítání a pochopení. Je potřeba trochu času k tomu a mít chuť a zájem se to naučit. Dá se říci, že numerolog je každý. S čísli počítáme dnes a denně. Jen, mě matematika nikdy moc nešla.